Službeno usklađen cjenik (NN 101/26)Zakon o zaštiti potrošača (ZZP)
Pizzeria & Trattoria Dalmatino
Poslovni subjekt nije u sustavu PDV-a prema čl. 90. Zakona o PDV-u.
Službeni cjenik robe i usluga
Prikaz maloprodajnih cijena, cijena za jedinicu mjere (kg, l, m²) i referentnih sidrenih cijena (10.09.2026.)
Ukupno artikala: 8
| Šifra | Naziv artikla / usluge i opis | Jed. | Sidrena (10.09.2026.) | Prodajna cijena (€) |
|---|---|---|---|---|
Jela s roštilja 1 stavka | ||||
| ROS-01 | Ćevapi u somunu s lukom i kajmakom 10 kom (neto 350g) Neto količina: 0.35 kg | porc | 9.50 € 27.14 € / kg | 9.50 € 27.14 € / kg nepromijenjeno prema sidru |
Piva 1 stavka | ||||
| PIV-01 | Domaće craft pivo 0.5l Boca 0.50 l Neto količina: 0.5 l | boca | 3.50 € 7.00 € / l | 3.50 € 7.00 € / l nepromijenjeno prema sidru |
Pizze 4 stavke | ||||
| PIZ-02 | Pizza Capricciosa Normale (33cm) | kom | 9.80 € | 9.80 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-01 | Pizza Margherita Normale (33cm) | kom | 8.50 € | 8.50 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-04J | Pizza Quattro Formaggi Jumbo (50cm) | kom | 22.00 € | 22.00 € nepromijenjeno prema sidru |
| PIZ-03 | Pizza Slavonska (ljuta) Normale (33cm) Akcija: Vikend gastro ponuda-10% Najniža cijena u zadnjih 30 dana (čl. 19. ZZP):11.00 € | kom | 11.00 € | 9.90 € -1.10 € prema sidru |
Tjestenine 1 stavka | ||||
| TJ-01 | Lasagne Bolognese iz krušne peći Porcija (neto 400g) Neto količina: 0.4 kg | porc | 10.00 € 25.00 € / kg | 10.00 € 25.00 € / kg nepromijenjeno prema sidru |
Topli napici 1 stavka | ||||
| NAP-01 | Kava espresso Standard | šalica | 1.60 € | 1.60 € nepromijenjeno prema sidru |